Podle zaměření

Vyberte instituci podle zaměření

Obchodování na Burze

Hledáte informace o obchodování na burze, ať již s akciemi, komoditami, podílovými fondy anebo cizími měnami (forex)? Nabízíme vám přehled obchodníků s akciemi, brokerů a zprostředkovatelů, jejichž služeb můžete při burzovním obchodování využít.

 

Investování na burzách v České republice, Evropě (XETRA), Velké Británii (LSE) a USA (NYSE, AMEX, NASDAQ) skrze obchodníky na tomto portálu.

Obchodování na úvěr

Máte rádi riziko? Pákové obchodování neboli obchodování na margin vám umožní zvýšit zisk i riziko.

Extrémně rizikovou formou investování (či spíše tradingu) je obchodování na margin neboli obchodování na úvěr. Většina obchodníků s cennými papíry vám dovolí ručit cennými papíry u daného obchodníka za další prostředky, které vám poskytne na obchodování. Můžete tak využít určité finanční páky, která však v případě, že se obchod obrátí proti vám, může vést ke ztrátě všech cenných papírů na účtu. V okamžiku, kdy cena všech cenných papírů (pořízených na dluh) klesne blízko ceny vašich vlastních cenných papírů (kterými ručíte), vydá obchodník tzv. Margin call. Obchodník tedy v případě poklesu ceny uzavře veškeré obchodní pozice a pokryje z nich ztrátu.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Jak začít obchodovat na burze?

Jak se stát investorem? Jak nakupovat akcie a prodávat se ziskem? Téma, na které bylo napsáno mnoho knih. Podívejme se jak je možné začít obchodovat přes internet pomocí obchodníků (brokerů) v České republice. Více ...

Nákup a prodej českých akcií

Jaké jsou možnosti investování do českých akcií? Jaká jsou hlavní tržiště a hlavní burzovní indexy na pražské burze? Více ...

Jak inkasovat dividendy?

Vlastníte dividendový titul? Jaké údaje sledovat a kde najít informaci o výplatách dividend?

Více ...

Obchodování s Cennými Papíry

Vybíráme pro vás z našich článků:

Kurzy Akcií

Aktuální kurzy akcií na trzích naleznete zde:

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.