Podle zaměření

Vyberte instituci podle zaměření

Obchodování na Burze

Hledáte informace o obchodování na burze, ať již s akciemi, komoditami, podílovými fondy anebo cizími měnami (forex)? Nabízíme vám přehled obchodníků s akciemi, brokerů a zprostředkovatelů, jejichž služeb můžete při burzovním obchodování využít.

 

Investování na burzách v České republice, Evropě (XETRA), Velké Británii (LSE) a USA (NYSE, AMEX, NASDAQ) skrze obchodníky na tomto portálu.

Akcieatrhy.cz

www: http://www.akcieatrhy.cz
E-mail: info@akcieatrhy.cz
Telefón:+420 776 001 330
Fax:
Adresa: U Hostavického potoka 722/9
Praha 9
19800

Akcieatrhy.cz

Akcieatrhy.cz jsou nezávislým průvodcem a rozcestníkem nejen po světových, ale také po domácích akciových trzích. Pravidelně nabízí aktualizovaný servis zajímavých a pragmatických článků o investování a vůbec o všem co s tím souvisí. Snaží přinášet hlubší pohled na aktuální události a publikovat exkluzivní a důvěryhodné informace. Nabízí odborné články, online kurzy akcií a měn, futures na indexy, ankety, původní zprávy, souvislé přehledy a seznamy investičních produktů jako ETF, ETN, IPO apod.


Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Jak začít obchodovat na burze?

Jak se stát investorem? Jak nakupovat akcie a prodávat se ziskem? Téma, na které bylo napsáno mnoho knih. Podívejme se jak je možné začít obchodovat přes internet pomocí obchodníků (brokerů) v České republice. Více ...

Nákup a prodej českých akcií

Jaké jsou možnosti investování do českých akcií? Jaká jsou hlavní tržiště a hlavní burzovní indexy na pražské burze? Více ...

Jak inkasovat dividendy?

Vlastníte dividendový titul? Jaké údaje sledovat a kde najít informaci o výplatách dividend?

Více ...

Obchodování s Cennými Papíry

Vybíráme pro vás z našich článků:

Kurzy Akcií

Aktuální kurzy akcií na trzích naleznete zde:

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.